دوسه روزه میخونم و از فردا سه روزی رو شروع میکنم که معادل 9 واحده رسما سنگین ترین روزهای تاریخ دانشگاه و پیش رو دارم  ( از این سخت ترم بوده )

استرس فردا و پس فردا و پس اون فردا ودیگر مسائل کلا انرژیمو گرفته بود خدا روشکر بعد از ظهر تونستم کام بک بزنم  و دوباره بلند بشم الان واقعا حووصله ام نیست که به هیچی  فکر کنم حتی به امتحان فردا فقط دلم میخواد که دست پر برگردم  از این سه روز سخت که باید فقط بشینم پای جزوه و کتاب خدایا خودت کمکم کن

حوصله ام واقعا سر رفته چند ساعت پیش به این فکر میکردم که این فردا میرم کاشون و میرم گار و یکم درد  ودل میکنم که یادم اومد که بعد امتحان فردا سریع باید برای بعدی آماده بشم یعنی باید دره این آموزش و گل گرفت   بگذرم

✍ این روزا هرچی به اطرافم نگاه میکنم  شادی نمیبینم توی خیابونم لبخندا درد داره شادی نیست امیدی در کار نیست

خدایا میدونیم تقصیره خودمونه ولی خودتون درست کنید تشکر.

و اما دعا : خدایا این امتحانا که چیزی نیست هوامونو داشته باشید توی امتحان های خودتون کم نیاریم و روزگار بهمون بخنده

خدایا امتحان دانشگاه و با ده میشه پاس کرد ولی امتحان زندگی و نه پس مثه همیشه تو امتحانا روزگارم کنارمون باشید

خدایا یه لحظه هم امیدواری و از هیچ کس نگیرید

اللهم عجل لولیک الفرج

و در پایان  الهنا و ربنا من لنا غیرک

درس و حوصله

امتحان ,خدایا ,پس ,فقط ,ام ,بشم ,دانشگاه و ,از این ,و پس ,امتحان فردا ,میکنم که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانش تخصصي مهندسي عمران edumoshaver سایت شخصی حجت الاسلام عظیم تواضعی تحصيل در روسيه ، ايتاليا ، صربستان و ... | فرداد دانش ترجمه لغات کتاب درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی (لزگی) فعالیت ها پژوهشی حوزه علمیه مهدیه(عج) تربت جام niyavarancarpet مهاجرت به خارج از کشور کهربا فان آفرینش